اخبار افزونه ها

Tuesday, 01 October 2013 07:07

سیستم انجمن Kunena

Written by 
Rate this item
(25 votes)

با استفاده از این کامپوننت ما می‌توانیم تالارهای گفتگوی جذابی را برای سایت جوملایی خود داشته باشیم.

کسی نیست که نداند Forumها چه کاربردی دارند! اما برای آنکه با توانایی‌های این کامپوننت آشنا شوید توضیحاتی را به این منظور بیان می‌کنیم.

کوننا یا کننا نام این کامپوننت قدرتمند و آسان است که برای ساخت اجتماع‌های میزگرد شکل بهترین انتخاب خواهد بود. سادگی ارتباط با سیستم کاربران جوملا از مزیت‌های این کامپوننت نسبت به اسکریپت‌های Forum دیگر می‌باشد.
اگر شما سایتی دارید که می‌خواهید کاربران آن با یکبار ورود کاربری، به تمام بخش‌های جوملای شما از جمله تالار گفتگو وارد شوند و بتوانند از یوزر خودشان برای هر فعالیتی در سایت جوملایی شما استفاده کنند. شک نکنید بهترین گزینه برای تالار گفتگوی شما همین کامپوننت خواهد بود.

کوننا گسترش یافته از کامپوننت دیگری با نام Fireboard (فایر بورد) می‌باشد که کامپوننت مذکور برای نسخه 1 جوملا و مامبو ارائه شده بود.

محبوبیت این کامپوننت به قدری است که در سه سال نزدیک به 2 میلیون بار دانلود شده بود! همچنین این درحالی است که افزونه‌های بسیاری از قبیل کامپوننت‌ها و ماژول‌ها و پلاگین‌های زیادی هستند که برای کوننا نوشته شده‌اند و می‌توانید با استفاده از آنها کوننا را قدرت ببخشید.

برخی از قالب‌ها نظیر قالب‌های شرکت جوملارت برای این کامپوننت قالب‌هایی را منتشر کرده‌اند. که به همراه قالب‌های خود ارائه می‌کنند. همچنین شما می‌توانید برای قالب سایت خود به سادگی هرچه تمام‌تر قالب خود را برای کوننا ایجاد کنید. هیچ محدودیتی در کوننا نیست!

از مزایای فوق‌العاده این کامپوننت پشتیبانی از چندین زبان مختلف دنیا برای بخش کاربری و مدیریتی می‌باشد. امکانی که این افزونه را قدرت بیشتری می‌بخشد. شایان به ذکر است ترجمه فارسی این کامپوننت توسط خود سایت نیز منتشر شده است.

ویژگی‌های این کامپوننت آنقدر فراوان و گسترده است که نمی‌توان همه آنها را بیان کرد. اما می‌توانید مطمئن باشید هر امکانی را که شما از یک تالار گفتگو نیاز دارید را کوننا داراست. مگر آنکه شما ایده تازه‌ای داشته باشید که هیچ تالار گفتگویی نداشته باشد!

Additional Info

  • قیمت: رایگان
  • نسخه افزونه: 3.0.2
  • نسخه سازگار: جوملا 2.5, جوملا سری 3
  • مترجم: تیم جوملا فارسی
  • نوع: کامپوننت
  • تاریخ: Tuesday, 01 October 2013
Read 16266 times Last modified on Thursday, 28 November 2013 06:13
Login to post comments