اخبار افزونه ها

شنبه, 30 شهریور 1392 00:00

گالری تصاویر محتوای SIGE

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(25 رای‌ها)

SIGE مخفف شده عبارت Simple Image Gallery Extended می‌باشد که به معنای گالری تصاویر توسعه یافته روان و سریع می‌باشد. گالری تصویر محتوایی SIGE یک پلاگین قدرتمند برای ساخت گالری تصاویر، در محتوا یکی از قدرتمندترین پلاگین‌ها می‌باشد.

پلاگین دیگری توسط سایت joomlaworks.gr با نام SIG وجود دارد که شباهت زیادی به این پلاگین دارد اما پلاگین SIGE بسیار قدرتمندتر می‌باشد.

این پلاگین برای ساخت یک گالری تصویر از یک پوشه در یک محتوای خاص بهترین گزینه خواهد بود. از ویژگی‌های منحصر به فرد این پلاگین می‌توان به دستورهای ویژه سازی پلاگین اشاره کرد. دستوراتی که خصوصیات این پلاگین را برای ما قابل استفاده می‌کند.
این پلاگین را می‌توانید با یک پلاگین دیگر نیز استفاده کنید! تعجب نکنید، پلاگینی برای این پلاگین وجود دارد که دکمه‌ای را برای سهولت استفاده از این پلاگین در ویرایشگر جوملا اضافه می‌کند. بسیار ساده‌تر از آنکه فکر کنید می‌توانید با استفاده از این دکمه و پلاگین استفاده کنید. اما فراموش نکنید که استفاده از این پلاگین نیز بدون این دکمه ویرایشگر، ساده خواهد بود.
این پلاگین بطور خودکار بر روی تصاویر تغییراتی را نیز انجام می‌دهد. برش زدن تصاویر، اضافه کردن تصویری بصورت نشان یا علامت در همه تصاویر، خواندن توضیحات و نام از فایل txt با قابلیت پشتیبانی از چندزبانه بودن متن‌ها، ساخت تصاویر بندانگشتی و برخی توانایی‌های دیگر که با استفاده از دکمه ویرایشگر این پلاگین استفاده از این دستورات و پارامترها ساده خواهد بود.

اگر شما نیاز دارید برای هر خبر خود یک گالری تصویر داشته باشید، یا در محتواهای خود تصاویری را استفاده کنید تا با افکت‌های خاص نمایش داده شود بهترین گزینه برای شما استفاده از گالری تصاویر ساده و توسعه یافته SIGE خواهد بود. ما امیدواریم شما با استفاده از این پلاگین در جوملا مطالب خود را با تصاویر مربوط زیبا نمایید.

بخش کاربری و مدیریتی این پلاگین قابلیت چندزبانه بودن را دارد.

اطلاعات تکميلي

  • قیمت: رایگان
  • نسخه افزونه: 2.5.2
  • نسخه سازگار: جوملا 2.5
  • مترجم: تیم جوملا فارسی
  • نوع: پلاگین
  • تاریخ: شنبه, 30 شهریور 1392
22884 بار خوانده شده است آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 آذر 1392 06:14
محتوای بیشتر در این بخش: پخش کننده AllVideos »
برای ارسال نظر وارد سایت شوید