اخبار افزونه ها

شنبه, 30 شهریور 1392 00:00

سیستم یادداشت JComments

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(27 رای‌ها)

یکی از قدرتمندترین سامانه‌های درج دیدگاه برای محتواهای جوملا و نوشتن یادداشت کاربران برای محتوا یا به عبارت دیگر نوشتن نظر توسط کاربران برای جوملا جی‌کامنت یا سامانه دیدگاه جوملا می‌باشد.

این کامپوننت با استفاده از تکنولوژی آجاکسی و با قدرت گرفتن از مدیریت دسترسی کاربران، این امتیاز را به شما می‌دهد تا بتوانید محیط زیبا و ساده‌ای را به همراه مدیریت قدرتمند داشته باشید.تصاویر صورتک، استفاده از بی‌بی‌کدها، پشتیبانی از تصویر چهره کاربران و سازگاری با افزونه‌های مختلف این کامپوننت را با دیگر کامپوننت‌های دیدگاه متمایز نموده است.

اگر می‌خواهید درباره این کامپوننت خصوصیات بیشتری بدانید می‌توانیم به برخی از آنها اشاره کنیم، مانند:
سیستم مدیریت دسترسی کاربران مختلف کاملاً سازگار با سطح دسترسی کاربران جوملا 2.5
سیستم قدرتمند مبارزه با اسپم و همچنین دارای تصویر امنیتی
چندزبانه بودن بخش کاربری و مدیریتی (با پشتیبانی از زبان فارسی و یبش از 20 زبان دیگر)
صورتک‌ها و تصاویر چهره‌نمای (آواتار) کاربران
تبدیل ساده کامپوننت‌های دیدگاه مشابه و انتقال دیدگاه‌ها از آنها
سازگار با افزونه‌های معتبر و پرکاربرد
مدیریت سریع توسط پست الکترونیک
گزارش به مدیر
خوراک خوان RSS جداگانه برای دیدگاه‌های هر مطلب

این کامپوننت قابلیت باورنکردی دارد و نمایش چهره‌نما یا آواتار از کامپوننت‌های دیگر است. اگر شما از Agora Forum, CommunityBuilder, ccBoard, Contacts, FireBoard, IDoBlog, JomSocial, JooBB Forum, JoomSuite User, K2, Kunena, iJoomla Magazine, Ninjaboard, phpBB3 (Blogomunity p8pbb bridge, JFusion bridge, RokBridge), vBulletin استفاده می‌کنید می‌توانید مطمئن باشید کاربران شما که از این کامپوننت‌ها با دیدگاه جوملا (جی‌کامنت) برای شما ارسال دیدگاه می‌کنند با آواتار خود در آن کامپوننت نمایش داده شوند! بله از شگفتی‌های این کامپوننت هرچه گفته شود کم گفته شده!
همچنین این کامپوننت با سایت مشهور Gravatar نیز سازگار است.

اگر تا الان از کامپوننت دیگری برای سیستم نظرات جوملا استفاده می‌کردید و الان تصمیم دارید از جی‌کامنت یا دیدگاه جوملا استفاده کنید می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که دیدگاه‌های نوشته شده تا این لحظه را نیز در جی‌کامنت خود داشته باشید. اگر شما از AkoComment, BeeHeard, Chrono Comments, ComboMax, Cinema, HotOrNot2, DatsoGallery, EasyComment, Ice Gallery, JA Comment, JMovies, JMyLife, JomComment, JoomlaComment, JoomGallery, J!Reactions, JXtended Comments, LinkDirectory, LyftenBloggie, MosCom, Mosets Tree, MusicBox, Music Collection, mXcomment, PAXXGallery, RDBS Comment, Remository, MightyExtensions Resource, RSGallery2, SOBI2, TPDugg, VirtueMart, UrComment, Webee Comment, yvComment, ZiMB Comment, zOOm Media Gallery, ZOO 2.0 استفاده می‌کنید جای هیچ نگرانی نیست و تنها با چند کلیک دیدگاه‌های بیان شده تا این لحظه به جی‌کامنت شما منتقل خواهد شد.

اطلاعات تکميلي

  • قیمت: رایگان
  • نسخه افزونه: 2.3.0.2
  • نسخه سازگار: جوملا 2.5, جوملا سری 3
  • مترجم: تیم جوملا فارسی
  • نوع: کامپوننت, پلاگین
  • تاریخ: شنبه, 30 شهریور 1392
36744 بار خوانده شده است آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 آذر 1392 06:15
محتوای بیشتر در این بخش: کامپوننت تماس حرفه ای aiContactSafe »
برای ارسال نظر وارد سایت شوید